Příští akce/Next Event 10.09.11, Dragon Boat Races, Císařská louka.

Burgery a draci, navždy spojeni!/Burgers and dragons, together at last.

10.září Vás čeká den nabitý akcemi kolem mezinárodních závodů dračích lodí na Císařské louce. A co můžete očekávat od nás? Od 12:30 do 18:30 se můžete zakousnout do našich lahodných burgerů z hovězího masa či
vegetariánských výhradně domácí provenience. Ideální příležitost na příjemně strávený víkend u vody se zábavou i pro děti. Více informací o této akci naleznete na Urban Garden a Prague Dragons.

A jestli dáváte přednost hudební party přijďte na Cinda Open Air techno festival, který se koná ve stejný den take na Císařské louce. Stavte se u nás na domácí burger ještě před tím než se vydáte do tanečního reje namixovaného DJ Chudem.

Jak se k nám dostanete?  Nejlépe na kole či tramvají 12, 13, 14, a 20 do stanice Lihovar a dále přes Strakonickou ul.na Císařský ostrov. Akce dračích lodí se koná na Stadionu vodních sportů u žluté startovní věže. (Přejděte dolů na mapu.)

It’s going to be an action packed day at the Dragon Boat Races Saturday the 10th of September. We will be serving up beef and veggie burgers from 12:30 ’till around 18:00. A perfect little weekend event to take the kids to. More information about the Dragon Boat Races can be found on Urban Garden and Prague Dragons.

If you would rather party at an open air house music festival, the Cinda Open Air techno festival is also taking place at the same time next door to the races. Stop by and grab a burger before heading over for the crunchy beats of DJ Chud.

Getting there: 12, 13, 14, and 20 Trams to Lihovar. Walk toward the river, cross Strakonické street. The road leading onto the island is to the left of the inSPORTline store on Strakonické street. The event is at the Water Stadium in the middle of the island (at the old school yellow and blue tower).


View Larger Map

This entry was posted in Upcoming Events. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *