Categories
Lokal Burger

Burgers and Booms

Three Men and a Burger

Good times w/ Martin, Dean & Jenda flippin’ burgers for the cast & crew of ‘Child 44’ filming at Barrandov Studios. Thanks Stillking Films for inviting us on up!

Categories
Lokal Burger

‘Velká jarní cyklojízda/Spring Critical Mass Bike Ride’ 2013

Jenda and Nela Dream Teaming Each Other

‘Velká jarní cyklojízda/Spring Critical Mass Bike Ride’ after-party at Nákladové nádraží Žižkov put on by the great folks at *Auto-mat, at Nakadeni nadrazi Zizkov. Hundreds of brave souls made the ride in the rain and cold yesterday and regardless, fun was had by all! Thanks for everyone’s support for the great causes of not only promoting cycling in the city but also the future development of Nákladové nádraží Žižkov.

 

Categories
Lokal Burger Past Events

JZP Farmer’s Market Babi Leto Festival / JZP Farmer’s Market Autumn Festival 6.10.12

Lori and Dean

Thanks for everyone who stopped by our Tavern Street Food stand at this year’s Babi Leto Festival on JZP. We had a great time and can’t wait until next year’s party comes around!

Categories
Tavern Street Food

Experience a Different City: Bořivojova Street Party 2012

Dean enjoying Patrik and Viktor

We had a great time serving up BBQ pulled pork and vegetarian chili sandwiches along side Bukowski’s bar at the first Bořivojova street party organized by Auto*Mat and their city-wide festival Zažít město jinak. Thanks for everyone who visited and participated!

Categories
Lokal Burger

Lokal Burgers @ The Tavern

The Bar is Open

Ve středu 7.prosince dostane Lokal Burger první šanci v našem zcela novém podniku! S velkou radostí vám představujeme The Tavern, Chopinova 26, Praha 2, kde budeme servírovat naše Lokal Burgers spolu s čerstvými koktejly a pivem z malých regionálních pivovarů.
Vzhledem k probíhající rekonstrukci bude v prosinci a lednu omezena otevírací doba i jídelní a nápojová nabídka. Další informace anglicky nebo česky najdete zde.

Wednesday, December 7th, 2012, first chance for a Lokal Burger at our new joint! We’re happy to announce the opening of a new neighborhood watering hole, The Tavern, at Chopinova 26, Prague 2, where we will be serving up our Lokal Burgers as well as fresh cocktails and Czech microbrews. The bar has limited opening hours and menus in December and January due to reconstruction. For more information follow links for details in English or Český.

Categories
Lokal Burger

Další plánovaná akce je 16. 11. 2011/Next event 16.11.11–Bukowski’s

Lokal Burger Butter Buns

Zveme vás 16. listopad od 18-21 hodin na vynikající jídlo, pivo a koktejly do baru Bukowski na Žižkově. Od 18 – 20 hod. zde bude nekuřácké prostředí.

Bukowski’s
Bořivojova 86
Praha 3 (Close to Vinohrady and Riegrovy sady)

Naše akce a podrobnosti o nich lze sledovat na Facebooku nebo Twitteru.

We invite you to join us at Bukowski’s bar in Zizkov, Wednesday the 16th of November from 18-21 for some old school burgers, beer, and cocktails. From 18 to 20 it will be non-smoking.

Bukowski’s
Bořivojova 86
Praha 3

You can also follow us on Facebook or Twitter for up-to-date information.

 

Další plánovaná akce je 16. 11. 2011. Zveme vás 16. listopad od 18-21 hodin na vynikající jídlo, pivo a koktejly do baru Bukowski na Žižkově. Od 18 – 20 hod. zde bude nekuřácké prostředí.

 

Bukowski’s

Bořivojova 86
Praha 3

Naše akce a podrobnosti o nich lze sledovat na Facebooku nebo Twitteru.

Categories
Upcoming Events

Další plánovaná akce je 07. 10. 2011/Next event 07.10.11–Bukowski’s

Lokal Burger

Zveme vás 07. říjnu od 18-21 hodin na vynikající jídlo, pivo a koktejly do baru Bukowski na Žižkově. Od 18 – 20 hod. zde bude nekuřácké prostředí, takže se vaše děti nemusí stát pasivními kuřáky už v raném věku.

Bukowski’s
Bořivojova 86
Praha 3

Naše akce a podrobnosti o nich lze sledovat na Facebooku nebo Twitteru.

We invite you to join us at Bukowski’s bar in Zizkov, Friday the 7th of October from 18-21 for some great food, beer, and cocktails. From 18 to 20 it will be non-smoking, so your kids don’t have to start their passive smoking at too early of an age.

Bukowski’s
Bořivojova 86
Praha 3

You can also follow us on Facebook or Twitter for up-to-date information.

 

Další plánovaná akce je 27. 10. 2010. Zveme vás 27. října od 18-22 hodin na vynikající jídlo, pivo a koktejly do baru Bukowski na Žižkově. Od 18 – 20 hod. zde bude nekuřácké prostředí, takže se vaše děti nemusí stát pasivními kuřáky už v raném věku. Menu bude oznámeno.

 

Bukowski’s

Bořivojova 86
Praha 3

Naše akce a podrobnosti o nich lze sledovat na Facebooku nebo Twitteru.

Categories
Past Events

Díky za návštěvu!/Thanks for Visiting!

Thanks for stopping by at this year’s Pražské cyklozvonění.

Pražské cyklozvonění 2011
Categories
Past Events

Příští akce/Next event: Zažít město jinak na Žižkově 24.09.11

ZMJ 2011. Foto: Jakub Smolík a spol.

(Scroll down for English)
Prijďte navštívit o ochutnat Lokal Burger během pouličního festivalu Zažít město jinak 2011, pořádaného sdružením Auto*mat ve spolupráci s partnery v jednotlivých pražských zónách. Najdete nás v zóně Žižkov na Vítkovské stezce u Tachovského nám.
Již tuto sobotu, 24.září. Náš stánek bude otevřený od 11:30 do 17hod. Můžete si pochutnat na vegetariánských I hovězích burgerech domácí provenience, stejně jako se
dozvědět z historie I současnosti Vítkovské stezky, poslechnout hudbu či si prohlédnout tanečně-divadelní performaci Divadla Ponec nebo se zúčastnit některého z workshopů. Více informací o festivalu naleznete na webu www.zelenamapa.cz a www.urbangarden.cz. Jak se na akci dostanete.

Come join Lokal Burger during Auto*Mat’s Experience a Different City festival (Zažít město jinak) on the Vitkov rail-trail in Žižkov at Tachovské námesti this Saturday the 24th of September. We will be cooking from 11:30 until 17:00. Additional food, music, and cultural and educational events will be taking place all day along the trail and around Tachovské námesti. More information about the festival on Urban Garden and Green Maps. How to get there.

Prijďte navštívit o ochutnat Lokal Burger během pouličního festivalu Zažít město
jinak 2011, pořádaného sdružením Auto*mat ve spolupráci s partnery v jednotlivých
pražských zónách. Najdete nás v zóně Žižkov na Vítkovské stezce u Tachovského nám.
Již tuto sobotu, 24.září. Náš stánek bude otevřený od 11:30 do 17hod. Můžete si
pochutnat na vegetariánských I hovězích burgerech domácí provenience, stejně jako se
dozvědět z historie I současnosti Vítkovské stezky, poslechnout hudbu či si
prohlédnout tanečně-divadelní performaci Divadla Ponec nebo se zúčastnit některého z
workshopů. Více informací o festivalu naleznete na webu www.zelenamapa.cz a
www.urbangarden.cz. Jak se na akci dostanete.
Categories
Upcoming Events

Příští akce/Next Event 17.09.11 Pražské cyklozvonění 2011

Pražské cyklozvonění 2011

Kola, zvonky a burgery najdete na letošním Pražském cyklozvonění 2011 a to od 11:30 do 17:00 v prostorách budoucího A-parku, U Ledáren v Braníku v Praze 4.

Cyklozvonění propaguje jízdu na kole do práce a do školy a zároveň si klade za cíl posílit vztahy mezi cyklisty a městskými částmi při společném budování bezpečných cyklotras. Při sobotní akci se cyklisté shromáždí v sedmi různých pražských částech a pak si to namíří do Braníka, kde se v průběhu dne budou konat různé akce pro rodiny s dětmi. Tato Google mapa zobrazuje startovací místa/časy a trasu do cílové destinace v Braníku v A-parku U Ledárny (posunout dolů).

Hromadnou dopravou se tam dostanete tramvajemi 3, 16, 17 a 21, zastávka “Pobřežní cesta.” Další informace najdete na webu Pražské cyklozvonění

It will be bikes, bells, and burgers at this year’s Pražské cyklozvonění 2011 from 11:30 to 17:00 in Braník, at Cíl A-park Ledárny.

The cyklozvonění event promotes cycling to work and school while aiming to strengthen the relationship between cyclists and city districts in joint development of safe cycling routes. For Saturday’s event, cyclists will gather in seven different areas of Prague and will then ride to Branik where a variety of family-friendly events will be taking place throughout the day. This Google map has the starting places/time listed and the route to the final destination in Braník, at Cíl A-park Ledárny.


Zobrazit místo Pražské cyklozvonění 2011 – příjezdové cesty na větší mapě

To get there by public transportation take trams 3, 16, 17 or 21, the stop is
“Pobřežní cesta.”

Further information can be found on the Pražské cyklozvonění website