JZP Farmer’s Market Babi Leto Festival / JZP Farmer’s Market Autumn Festival 6.10.12

Lori and Dean

Thanks for everyone who stopped by our Tavern Street Food stand at this year’s Babi Leto Festival on JZP. We had a great time and can’t wait until next year’s party comes around!

Posted in Street Food | Leave a comment

Experience a Different City: Bořivojova Street Party 2012

Dean enjoying Patrik and Viktor

We had a great time serving up BBQ pulled pork and vegetarian chili sandwiches along side Bukowski’s bar at the first Bořivojova street party organized by Auto*Mat and their city-wide festival Zažít město jinak. Thanks for everyone who visited and participated!

Posted in Street Food | Leave a comment

Další plánovaná akce je 16. 11. 2011/Next event 16.11.11–Bukowski’s

Lokal Burger Butter Buns

Zveme vás 16. listopad od 18-21 hodin na vynikající jídlo, pivo a koktejly do baru Bukowski na Žižkově. Od 18 – 20 hod. zde bude nekuřácké prostředí.

Bukowski’s
Bořivojova 86
Praha 3 (Close to Vinohrady and Riegrovy sady)

Naše akce a podrobnosti o nich lze sledovat na Facebooku nebo Twitteru.

We invite you to join us at Bukowski’s bar in Zizkov, Wednesday the 16th of November from 18-21 for some old school burgers, beer, and cocktails. From 18 to 20 it will be non-smoking.

Bukowski’s
Bořivojova 86
Praha 3

You can also follow us on Facebook or Twitter for up-to-date information.

 

Další plánovaná akce je 16. 11. 2011. Zveme vás 16. listopad od 18-21 hodin na vynikající jídlo, pivo a koktejly do baru Bukowski na Žižkově. Od 18 – 20 hod. zde bude nekuřácké prostředí.

 

Bukowski’s

Bořivojova 86
Praha 3

Naše akce a podrobnosti o nich lze sledovat na Facebooku nebo Twitteru.

Posted in Local Burger | Leave a comment

Další plánovaná akce je 07. 10. 2011/Next event 07.10.11–Bukowski’s

Lokal Burger

Zveme vás 07. říjnu od 18-21 hodin na vynikající jídlo, pivo a koktejly do baru Bukowski na Žižkově. Od 18 – 20 hod. zde bude nekuřácké prostředí, takže se vaše děti nemusí stát pasivními kuřáky už v raném věku.

Bukowski’s
Bořivojova 86
Praha 3

Naše akce a podrobnosti o nich lze sledovat na Facebooku nebo Twitteru.

We invite you to join us at Bukowski’s bar in Zizkov, Friday the 7th of October from 18-21 for some great food, beer, and cocktails. From 18 to 20 it will be non-smoking, so your kids don’t have to start their passive smoking at too early of an age.

Bukowski’s
Bořivojova 86
Praha 3

You can also follow us on Facebook or Twitter for up-to-date information.

 

Další plánovaná akce je 27. 10. 2010. Zveme vás 27. října od 18-22 hodin na vynikající jídlo, pivo a koktejly do baru Bukowski na Žižkově. Od 18 – 20 hod. zde bude nekuřácké prostředí, takže se vaše děti nemusí stát pasivními kuřáky už v raném věku. Menu bude oznámeno.

 

Bukowski’s

Bořivojova 86
Praha 3

Naše akce a podrobnosti o nich lze sledovat na Facebooku nebo Twitteru.

Posted in Upcoming Events | Leave a comment

Díky za návštěvu!/Thanks for Visiting!

Thanks for stopping by at this year’s Pražské cyklozvonění.

Pražské cyklozvonění 2011

Posted in Past Events | Leave a comment

Příští akce/Next event: Zažít město jinak na Žižkově 24.09.11

ZMJ 2011. Foto: Jakub Smolík a spol.

(Scroll down for English)
Prijďte navštívit o ochutnat Lokal Burger během pouličního festivalu Zažít město jinak 2011, pořádaného sdružením Auto*mat ve spolupráci s partnery v jednotlivých pražských zónách. Najdete nás v zóně Žižkov na Vítkovské stezce u Tachovského nám.
Již tuto sobotu, 24.září. Náš stánek bude otevřený od 11:30 do 17hod. Můžete si pochutnat na vegetariánských I hovězích burgerech domácí provenience, stejně jako se
dozvědět z historie I současnosti Vítkovské stezky, poslechnout hudbu či si prohlédnout tanečně-divadelní performaci Divadla Ponec nebo se zúčastnit některého z workshopů. Více informací o festivalu naleznete na webu www.zelenamapa.cz a www.urbangarden.cz. Jak se na akci dostanete.

Come join Lokal Burger during Auto*Mat’s Experience a Different City festival (Zažít město jinak) on the Vitkov rail-trail in Žižkov at Tachovské námesti this Saturday the 24th of September. We will be cooking from 11:30 until 17:00. Additional food, music, and cultural and educational events will be taking place all day along the trail and around Tachovské námesti. More information about the festival on Urban Garden and Green Maps. How to get there.

Prijďte navštívit o ochutnat Lokal Burger během pouličního festivalu Zažít město
jinak 2011, pořádaného sdružením Auto*mat ve spolupráci s partnery v jednotlivých
pražských zónách. Najdete nás v zóně Žižkov na Vítkovské stezce u Tachovského nám.
Již tuto sobotu, 24.září. Náš stánek bude otevřený od 11:30 do 17hod. Můžete si
pochutnat na vegetariánských I hovězích burgerech domácí provenience, stejně jako se
dozvědět z historie I současnosti Vítkovské stezky, poslechnout hudbu či si
prohlédnout tanečně-divadelní performaci Divadla Ponec nebo se zúčastnit některého z
workshopů. Více informací o festivalu naleznete na webu www.zelenamapa.cz a
www.urbangarden.cz. Jak se na akci dostanete.
Posted in Past Events | Leave a comment

Příští akce/Next Event 17.09.11 Pražské cyklozvonění 2011

Pražské cyklozvonění 2011

Kola, zvonky a burgery najdete na letošním Pražském cyklozvonění 2011 a to od 11:30 do 17:00 v prostorách budoucího A-parku, U Ledáren v Braníku v Praze 4.

Cyklozvonění propaguje jízdu na kole do práce a do školy a zároveň si klade za cíl posílit vztahy mezi cyklisty a městskými částmi při společném budování bezpečných cyklotras. Při sobotní akci se cyklisté shromáždí v sedmi různých pražských částech a pak si to namíří do Braníka, kde se v průběhu dne budou konat různé akce pro rodiny s dětmi. Tato Google mapa zobrazuje startovací místa/časy a trasu do cílové destinace v Braníku v A-parku U Ledárny (posunout dolů).

Hromadnou dopravou se tam dostanete tramvajemi 3, 16, 17 a 21, zastávka “Pobřežní cesta.” Další informace najdete na webu Pražské cyklozvonění

It will be bikes, bells, and burgers at this year’s Pražské cyklozvonění 2011 from 11:30 to 17:00 in Braník, at Cíl A-park Ledárny.

The cyklozvonění event promotes cycling to work and school while aiming to strengthen the relationship between cyclists and city districts in joint development of safe cycling routes. For Saturday’s event, cyclists will gather in seven different areas of Prague and will then ride to Branik where a variety of family-friendly events will be taking place throughout the day. This Google map has the starting places/time listed and the route to the final destination in Braník, at Cíl A-park Ledárny.


Zobrazit místo Pražské cyklozvonění 2011 – příjezdové cesty na větší mapě

To get there by public transportation take trams 3, 16, 17 or 21, the stop is
“Pobřežní cesta.”

Further information can be found on the Pražské cyklozvonění website

Posted in Upcoming Events | Leave a comment

Dragon Boat Races 2011

Dragon Boat Races 2011

Thanks for visiting us at the Dragon Boat Races in Prague! It was a lovely day at the races and good times were had by all.

Posted in Local Burger | Leave a comment

Příští akce/Next Event 10.09.11, Dragon Boat Races, Císařská louka.

Burgery a draci, navždy spojeni!/Burgers and dragons, together at last.

10.září Vás čeká den nabitý akcemi kolem mezinárodních závodů dračích lodí na Císařské louce. A co můžete očekávat od nás? Od 12:30 do 18:30 se můžete zakousnout do našich lahodných burgerů z hovězího masa či
vegetariánských výhradně domácí provenience. Ideální příležitost na příjemně strávený víkend u vody se zábavou i pro děti. Více informací o této akci naleznete na Urban Garden a Prague Dragons.

A jestli dáváte přednost hudební party přijďte na Cinda Open Air techno festival, který se koná ve stejný den take na Císařské louce. Stavte se u nás na domácí burger ještě před tím než se vydáte do tanečního reje namixovaného DJ Chudem.

Jak se k nám dostanete?  Nejlépe na kole či tramvají 12, 13, 14, a 20 do stanice Lihovar a dále přes Strakonickou ul.na Císařský ostrov. Akce dračích lodí se koná na Stadionu vodních sportů u žluté startovní věže. (Přejděte dolů na mapu.)

It’s going to be an action packed day at the Dragon Boat Races Saturday the 10th of September. We will be serving up beef and veggie burgers from 12:30 ’till around 18:00. A perfect little weekend event to take the kids to. More information about the Dragon Boat Races can be found on Urban Garden and Prague Dragons.

If you would rather party at an open air house music festival, the Cinda Open Air techno festival is also taking place at the same time next door to the races. Stop by and grab a burger before heading over for the crunchy beats of DJ Chud.

Getting there: 12, 13, 14, and 20 Trams to Lihovar. Walk toward the river, cross Strakonické street. The road leading onto the island is to the left of the inSPORTline store on Strakonické street. The event is at the Water Stadium in the middle of the island (at the old school yellow and blue tower).


View Larger Map

Posted in Upcoming Events | Leave a comment

Thanks for stopping by Bukowski’s

Tým Lokal Burger: Lily, Lori, Ryan, and Dean

Thanks for everyone who turned out for our burger night at Bukowski’s. We look forward to seeing you all in the near future!

Posted in Local Burger, Past Events | Leave a comment